Ny salgssjef i ACEL AS

31 år gamle Marius Granlien ble ny salgssjef i ACEL AS fra 1 Januar. Ansettelsen er en del av selskapets strategi om at egne ansatte skal ha en tydelig intern karrierevei.

ACEL er en ledende elektroentreprenør i den grønne omstillingen, med særskilt fokus på landbasert oppdrett, marine konvertering til elektrisk drift, offshore prosjekter og konvertering av næringseiendom til effektive bygg.  

Pågangsmot og faglig kompetanse

Marius har vært en viktig pådriver for ACEL Gruppens vekst i de siste årene. Hans pågangsmot, evne til å bygge relasjoner og den sterke faglige bakgrunnen gjør han til et klart valg for rollen, sier Anders Vedlog, daglig leder i ACEL AS.

Marius tok steget opp fra jobben som formann på marine service prosjekter til å begynne å jobbe med salg i ACEL AS i 2017. I 2019 ble han salgssjef i HPS (Haf Power Solutions), søsterselskapet til ACEL AS som spesialiserer seg på elektriske system for hybrid- og batteridrevne fartøy. Marius har opparbeidet seg tillit i markedet og er dyktig til å motivere folk rundt seg.

Jeg ser fram til å å lede salgsarbeidet i ACEL gruppen framover, og å jobbe mot målet vårt om å være den foretrukne elektroentreprenøren for bærekraftige og nyskapende prosjekter, sier Marius Granlien, nysalgssjef i ACEL AS.

Kontaktpersoner

No items found.

Andre poster

Vi søker bolig- og basmontører til vår prosjektavdeling på land!

Vi har betydelig økning i spennende oppdrag fra våre kunder og søker etter montører og baser som er positivt innstilt, kjemper for å være stolt av yrket sitt og vil ha frihet under ansvar. Hos ACEL legger vi til rette for at våre ansatte kan utvikle både sine personlige og tekniske ferdigheter gjennom kurs og økt ansvar.

Les mer
ACEL AS valgt som partner for omfattende prosjekt på «Island Frontier»

Prosjektet inkluderer installasjon av et nytt integrert alarmsystem, et Power Management System og drives for fremdriftsmaskineriet. Leveransen vil omfatte utstyr, engineering, prosjektledelse og installasjon i utlandet, samt on-site prosjektledelse.

Les mer
Haf Power Solutions - et selskap i ACEL gruppen, leverer batteripakken til Oslofjordens første nullutslipp turistbåt!

Brim Explorer sin tredje båt er klar for sin offisielle jomfrutur på lørdag 11.02.23. Båten ble døpt MS Brisen. Haf Power Solutions har levert et egenutviklet batteri- og strømstyringssystem.

Les mer
Vis flere poster